Společná konference ISZL & Geomatika v projektech & Plan4All

21. ročník konference Informačních systémů v zemědělství a lesnictví (ISAF), desátý ročník Geomatiky v projektech 2017 a druhá výroční konference asociace Plan4All se budou konat 4. až 5. října 2017 pod spojeným názvem ISAF & Geomatika v projektech a Plan4All konference na zámku Kozel, ve Šťáhlavech u Plzně.

Vybrané příspěvky z konference budou publikovány v časopisu Agris on-line indexovaném v databázi Scopus. Informace k procesu publikace naleznou autoři vybraných příspěvků přímo na stránkách časopisu.

Konference je dvojjazyčná. Pozor změna, vzhledem k časovému rozvrhu zvaných řečníků bude středeční jednání v angličtině, ve čtvrtek bude jednání probíhat v češtině.

Témata – Geomatika (dálkový průzkum Země, zeměměřictví, správa geodat, zpracování dat, analýzy, vizualizace) v:

  • Dopravě
  • Geodézii
  • Kulturním dědictví
  • Otevřených datech
  • Třetí dimenzi
  • Turismu
  • Veřejné správě
  • Vzdělávání
  • Zemědělství
  • Životním prostředí

Důležitá data

1. června 2017 – Otevření příjmu abstraktů příspěvků
1. června 2017 – Otevření registrace účastníků
15. září 2017 – Ukončení příjmu abstraktů příspěvků
22. září 2017 – Ukončení registrace účastníků

4 – 5. října 2017 – Konference ISAF & Geomatika v projektech a Plan4All, zámek Kozel, Šťáhlavy u Plzně

Místo konference

Konference proběhne v Jízdárně zámku Kozel. Více informací o jednotlivých částech zámku najdete přímo na stránkách zámku Kozel.

Parkování pro účastníky konference bude umožněno na vnitřním zámeckém parkovišti.

Souřadnice pro geo-geeks: 49° 40′ 14.58″N, 13° 31′ 48.47″E.

Registrace příspěvků

Příspěvek na konferenci ve formě abstraktu registrujte vyplněním přihlašovacího formuláře. Abstrakt je přijímám v českém nebo anglickém jazyce, protože i konference je dvojjazyčná. První den konference bude probíhat v češtině, druhý den bude jednacím jazykem angličtina.

Abstrakty budou publikovány ve sborníku abstraktů z konference. Pokud máte zájem publikovat celý článek v časopise, vyznačte tuto volbu v registračním formuláři. Vybrané příspěvky věnované tématice zemědělství nebo regionálního rozvoje budou publikovány v angličtině v časopise Agris on-line indexovaném v databázi Scopus.

Registrace účastníků

Účastníci konference bez příspěvků se mohou registrovat pomocí formuláře registrace účastníka konference (bude otevřen 15. 6.). Prosíme účastníky s registrovaným příspěvkem, aby se také registrovali jako účastníci.

Vložné

Vložné činí 40 EUR (~ 1000 Kč) při platbě předem do 1.9.2017 nebo 50 EUR (~ 1 300 CZK) při platbě na místě u registrace.
Studenti vložné neplatí.
Vložné je možné uhradit bankovním převodem, on-line kreditní kartou nebo převodem přes PayPal. Detailní informace o možnostech platby obdržíte po vyplnění registračního formuláře.

Více informací najdete na oficiálních stránkách konference