ispa-logo
14. mezinárodní konference Precizního zemědělství – ICPA
24. – 27. června 2018 – Le Centre Sheraton – MONTREAL, Quebec, Kanada.

Další informace o hotelu konání konference, podání abstraktu a registraci najdete na adrese https://ispag.org/icpa

>>> 1. výzva k předkládání dokumentů pro 14. ICPA

Online podání abstraktu pro 14. ICPA je nyní otevřené: https://www.ispag.org/abstracts

Zveme vás k předložení abstraktu pro různá témata konference. Abstrakty budou posouzeny, zda odpovídají po obsahové a věděcké stránce tématům konference. Abstrakty, které splňují tato kritéria, budou přijaty k prezentaci buď jako ústní, nebo jako posterová prezentace na konferenci. Délka abstraktu musí být v rozmezí 300-500 slov bez čísel, odkazů nebo tabulek.

Autoři přijatých abstraktů budou mít možnost předložit svůj výzkum na konferenci po zaplacení registračních poplatků. Budou rovněž oprávněni předložit plné znění příspěvku pro Sborník konnference v únoru roku 2018 (podrobnosti budou zveřejněny později). Sborník z konference bude zveřejněn na internetových stránkách a bude k dispozici po konferenci.

Proces podání Abstraktu vyžaduje na webu ISPA zabezpečený účet. Pokud jste v minulosti odeslali abstrakt, je pravděpodobné, že váš účet je stále dostupný. Používejte svůj e-mail jako své uživatelské jméno. Pokud jste heslo zapomněli, klikněte na odkaz pro zapomenuté heslo na přihlašovací stránce a obdržíte e-mail s cílem obnovit heslo. Pokud nemáte účet, vytváření účtu je bezplatné a snadné.

Vyplňte online formulář na následující adrese: https://www.ispag.org/abstracts

E-mailová adresa, kterou používáte, se stane vaším přihlašováním k účtu. Veškerá korespondence bude zaslána na tento e-mail, proto ověřte, zda je správně zadán a zda váš e-mailový systém povolí poštu z domény ispag.org. Pokud neobdržíte informace o účtu, zkontrolujte složku nevyžádané pošty.

Krátce po kliknutí na tlačítko Odeslat vytvořit účet, on-line systém vám zašle e-mail s odkazem na web. Kliknutím na tento odkaz aktivujete svůj účet. Jakmile je váš účet aktivován, budete moci odeslat svůj abstrakt.

Uzávěrka pro předkládání abstraktů je 30 listopad 2017. Otázky týkající se abstraktních příspěvků by měly být adresovány na mail abstrakts(a)ispag.org.

Kontakt: Nicolas TREMBLAY
Mail: Nicolas.Tremblay(a)agr.gc.ca